O mnie

Nazywam się Julia Popcowa.

Jestem absolwentką trzyletniego Collegium Psychotronicznego w Warszawie ze specjalizacją Psychologia Alternatywna. Ukończyłam kurs masażu I i II stopnia, zakończony egzaminem Państwowym, kurs Terapii Polarity I, II i III stopnia, prowadzony przez certyfikowanego instruktora APTA (American Polarity Therapy Association), 8-mio stopniowy kurs Terapii Czaszkowo-Krzyżowej (Craniosacral Biodynamics) według autorskiego programu Andrei Axt i warsztaty uzupełniające wg programu CTPAM (Kanada), kursy autorskie Swietłany Pełczyńskiej, kursy autorskie Rosyjskiej psycholog Olgi Jemielianowej „Alchemia Światła i Koloru” oraz „Mandale Światła”, 2-stopniowy kurs Kinezjologii Edukacyjnej „Brain Gym”® wg Dennisona .

W roku 2014 otrzymałam tytuł Certyfikowanego  Terapeuty Terapii Czaszkowo-Krzyżowej od Craniosacral Therapy and Polarity Associates of Montreal (Kanada).

Od 2019 roku jestem asystentką na ścieżce nauczycielskiej w Europejskim Centrum  Terapii we Wrocławiu (www.europiejskiecentrumterapii.pl) – Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w Systemie Identyfikacji Oświatowej pod nr RSPO 270093. Jest to Międzynarodowa Szkoła Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, akredytowanej przez CTET z Wielkiej Brytanii  (www.cranio.co.uk)

Od 2006 roku prowadzę własną praktykę. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, osobami starszymi, kobietami w ciąży, noworodkami. Szczególną grupę jej pacjentów stanowią dzieci i młodzież z deficytami neurologicznymi (spektrum autyzmu, zespół Aspergera, ADD, porażenie mózgowe i inne). Pracę terapeutyczną prowadzę zarówno w Polsce, jak i w Norwegii.

Od 2006 roku jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapii Polarity i Czaszkowo-Krzyżowej (www.polarity-craniosacral.pl). Od 2008 roku jest Członkiem Zarządu, a od roku 2009 Prezesem Stowarzyszenia.

Współpracuje z wydawnictwem Virgo, autorka tłumaczenia na j.polski książek: „Podstawy Terapii Czaszkowo-Krzyżowej” Rogera Gilchrista oraz „Terapia Czaszkowo-Krzyżowa u Dzieci i Niemowląt” Neeto i Etienne Peirsmann.

Od roku 2013 prowadzę kursy autorskie Swietłany Pełczyńskiej „Metoda równoważenia biochemicznego, energetycznego i informacyjnego stanu organizmu człowieka i jego przestrzeni w Boskiej Matrycy”, „Metoda rozpoznawania stanu organizmu człowieka”, „Sposoby manifestacji duchowości w życiu codziennym”.

Od roku 2017 organizuję i prowadzę  w Polsce kursy Olgi Jemielianowej „Alchemia Światła i Kolory”, „Mandale Światła”.

Tworzę i prowadzę autorskie warsztaty.

Jestem terapeutką holistyczną, w mojej pracy łączę techniki terapii Polarity, Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, kinezjologii edukacyjnej, metody rozpoznawania stanu organizmu człowieka, terapii kolorami oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i innych metod.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych i potrzebujących na zabiegi i konsultacje indywidualne oraz na prowadzone i organizowane przeze mnie kursy.